вівторок, 15 жовтня 2019 р.

« Брались хлопці-молодці 
за списи й шаблі!
до  Дня українського козацтва
народознавчий калейдоскоп
Одне з найбільш народних свят-свято Покрови Пресвятої Богородиці, 
яке дотримується однієї дати - 14 жовтня..
Козацтво України вважало своєю покровителькою і заступницею Покрову Пресвятої Богородиці, тому  14 жовтня відзначається День українського козацтва.
Українське козацтво - надзвичайно цікаве та важливе явище  в історії як країни, так і світу. Козаки дивували та захоплювали, надихали митців на створення своїх шедеврів, берегли рідну культуру та звичаї. Про цікаві та маловідомі фокти про українських козаків розповіла учням 6 класу СШ № 107 провідний бібліотекар Наталя Латишева.
 Важливою перевагою козаків, окрім сили, зброї та неперевершеної бойової майстерності, були хітрість та неабияка кмітливість, практично завжди непомітно підкрадалися до своїх ворогів, та заставали їх зненацька, забезпечуючи собі тим самим більше шансів на перемогу.
Свою майстерність та спритність  продемонстрували вихованці школи козацького традиційного бойового мистецтва  "Спас-Штурм" ДЮЦ "Штурм" під керівництвом тренера Владислава Прокопенко.
"Козацтво - слава України!" - яскрава виставка акварельних робот учнів дитячої художньої школи №1 додали кольору нашому заходу (викладач Дмитро Просвєтов).
Багато правильних відповідей дали учні у  вікторині "З історії козацтва", а мультфільм "Козаки в Австралії" викликав  щирі усмішки .  
Фото на пам'ять !!!

Немає коментарів:

Дописати коментар