середа, 27 лютого 2019 р.

Гурман-вечір

Про мову жартома!
до Дня рідної мови
Наша зустріч   присвячена рідній мові. Мова – це найдивовижніше явище у світі, створене людством за всю його історію. Скільки нерозгаданих таємниць, яка неповторна краса і могутня сила криється, здавалося б, у найпростіших словах, що здатні зворушувати людські серця, як геніально передав у своїх поетичних рядках Т.Г. Шевченко:
Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос – більш нічого.
А серце бється-ожива,
Як їх почує!
 До нас завітали читачі бібліотеки, члени клубу спілкування "Контакт",гості з терцентру Соборного району та мешканці ж/м Перемога.
Вокальний колектив "Ягідка" терцентру нашого району радували жартівливими, веселими піснями :"Сердечко", "Оженився мій миленький",
"Пані із села", "Покохала дідуся"..., а
солістка колективу Шаленна Таїса виконувала українські народні пісні.
Як чудово, коли народ зберігає свою мову. 
Адже мова – це показник існування нації. 
Активні читачі бібліотеки Єжова Катерина,Вільданова Людмила , Груздьова Софія , Білоконь Анатолій читали гуморески улюблених авторів, 
а член Регіональної спілки письменників Придніпров'я Іван Макаров прочитав  гумористичні вірші та подарував свої новї книги бібліотеці:"Цвіте калина під вікном" та "В гості до бабусі".Щиро дякуємо!
До нас завітала Вєрка Сердючка ( її зіграла наша гостя Ольга Куплевацька) та під оплески глядачів виконала пісні ВС.
Наприкінці всі подивились відео, як гумористи "Дизель шоу" жартували про мову. Їх тернопільська концертна програма складалася з відомих номерів, що набирають тисячі переглядів на ютубі.
Одна з мініатюр, яку показали жартівники, стосувалась проблеми української мови. (Відео)
Українська мова займає друге місце в світі серед слов’янських мов, і цією мовою  створено найбільше в світі фольклору. Згадаймо хоча б найвідоміші слова із давньої веснянки: «А ми просо сіяли, сіяли, ой Див, Ладо, сіяли, сіяли…». Фольклористи дослідили,що ці слова дійшли до нас із трьохтисячолітньої давності.
Підготували та провели гурман -вечір наші фахівці Наталя Латишева та Людмила Воробйова

Немає коментарів:

Дописати коментар