середа, 12 грудня 2018 р.

Тимбилдинг


 Найголовніші навички XXI століття, якими мають володіти учні: приймати виважені рішення, вирішувати проблеми, і, щонайголовніше, вміти співпрацювати з широким колом людей. Таке поняття як «тімбілдінг» стали використовувати у нашій мові декілька років тому.  
Тімбілдінг – це спеціально розроблені заходи,
спрямовані на згуртування колективу, формування сильної команди,успішно досягає будь-яких поставлених цілей.Тімбілдінг допомагає гуртуватися у команду не лише дорослим які працюють в яких-небудь установах, але й дітям. Колективні ігри навчають дітей спілкуванню один з одним, і спілкуванню з дорослими.
07 грудня в залі галузевої літератури для  учнів 5 класу ЗСШ № 107  волонтер Карина Соболь провела перше заняття з тімбілдінгу. Для дітей було чимало випробувань на міцність довіри і командного духу. Ведуча розповіла дітям про основні складові тімбілдінгу. 
 Вибір лідера команд  розпочався  з «Джаст Денс», хто краще танцював той і став лідером . 
У наступних  захоплюючих іграх проявив себе кожен учень класу,  були змагання серед команд : хто швидше збере будівлю з біоконструктора, хто краще намалює малюнок з зав’язаними очима, « збудуй слово», « музика челендж». На завершення усі діти приймали участь у постанові казки. Всі конкурси, змагання відбулися  під ритмічну музику і з посмішками дітей. Діти не хотіли залишати бібліотеку  - це було для нас найвищою нагородою.
 На прощання – традиційне фото гуртом.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар