понеділок, 29 січня 2018 р.

ІСТОРИЧНИЙ РОЗДУМ

ВОНИ ПРОЙШЛИ ГОРНИЛО ПЕКЛА
29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати-фронтовики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва.
Крути — бій за Майбутнє України!
І цей бій триває. Кров'ю стікаємо, але перемагаємо!
Тоді, 100 років тому, Соборна Україна втратила свою Першу Незалежність, ціною цієї втрати стали десятки мільйонів життів Українців, які загинули від Великого Голодомору та у вирі ІІ Світової Війни...
Та Велика Війна триває, і Бій під Крутами теж триває... 
Тепер від нас залежить його результат. В наших руках шанс на перемогу, яку Україна чекає з 1918 року. Для цього нам потрібна єдність та рішучість, яких забракло тоді в Києві, та жертовність і героїзм, які проявили ті, хто прибув на станцію Крути 100 років тому... 
Бій під Крутами підтвердив готовність молоді відстоювати ідеали української революції і став символом національної честі. 100 років минуло з того часу, а історія, на жаль, повторилася. І знову молодь відстоює нашу незалежність, територіальну цілісність, віддаючи найдорожче – своє життя. 
У цей день вшануймо пам’ять загиблих за Україну.


Картинки по запросу линеечки роз
3Тарас Поварчук, Біб Ліотека і Алла Воскобойник сподобалось у Фейсбук

Немає коментарів:

Дописати коментар