середа, 25 жовтня 2017 р.

Похожее изображение
(пізнавальний діліжанс)
Японія - економічно найрозвинутіша країна Азії. 
Наявність значного економічного потенціалу, високі темпи економічного зростання, вигідне геополітичне положення в північно-західній частині Тихого океану дають підставу вважати цю країну одним із найважливіших центрів світового господарства. 
Японія має потужну промисловість з найновішими технологіями, значні валютно-фінансові ресурси, займає міцні позиції в системі міжнародних економічних відносин. 
У другій половині XX ст. вона пройшла період небаченого в її історії економічного піднесення і вступила в етап постіндустріального розвитку.
Картинки по запросу япония
 Країна розташована на невеликих за площею островах біля узбережжя Східної Азії. Це морська країна, для якої Тихий океан - найбільш універсальна та зручна дорога у всі кінці світу.
Прапор Японії

Державний прапор Японії пофарбований у білий колір - символ світу, спокою і безпеки. Червоне коло на прапорі зображує висхідне сонце, що символізує владу імператора. 
Прапор прийнятий у 1870 році.

Герб Японії

Державний герб Японії являє собою зображення квітки хризантеми з 16 пелюстками. Квітка хризантеми є національною квіткою японців, на Гербі він символізує висхідне сонце. 
По японських повір'ях, число 16, рівне числу пелюстків на квітці хризантеми, має магічне значення .
Зацікавлено та зосереджено учні восьмого класу СШ №107 слухали Карину Соболь, студентку УДХТУ, палку прихильницю японської культури, звичаїв та історії. 
Карина самостійно вивчає японську мову та все, що пов'язано з Країною де сходить сонце.
Креативна та інтенсивна руханка разом з Хацуне Міку, японською віртуальною співачкою, дуже запалила учнів та викладачів. 
Конкурси з перекладання за допомогою паличок арахісу в васабі,
малювання символів Японії та участь у вікторині "Що ти знаєш про Японію?" надали учням необхідних та цікавих знань про загадкову та незбагненну країну.
ПЕРЕМОЖЕЦЬ! 5 правильних відповідей!
新しい会議に!
До нових зустрічей!
Похожее изображение

Немає коментарів:

Дописати коментар