пʼятниця, 11 листопада 2016 р.

"РівноДоступність. 
Жити гідно всупереч долі" 
10 листопада у Дніпропетровській обласній  державній  адміністрації спільно з 
Посольством Швеції проходив Круглий стіл : 
"Шведсько - український досвід з включення людей з інвалідністю в різіні сфери життєдіяльності"
    Жити з почуттям власного достоїнства, незважаючи на обмежені физичні можливості - це право людини відповідно до Конвенції ООН.Головна мета політики Швеції по відношенню до людей з інвалідністю - забезпечити таке середовище, щоб люди з обмеженими  фізичнми можливостями могли самостійно розпоряджатися власним життям і повноцінно брати участь в житті суспільства.
   Стратегія політики по відношенню до людей з обмеженими можливостями полягає в тому, щоб врахувати проблеми інвалідності при будь - якому плануванні на різноманітних рівнях: державному, регіональному чи місцевому.
   Головна мета - дати людям з обмеженими можливостями більше шансів брати участь в житті суспільства на рівних правах з іншими, а також допомагати їм пройти шлях "від пацієнта до громадянина" в усіх сферах громадського життя.
Фотовиставка журналіста, консультанта провідних шведських організацій людей з інвалідністю, громадського активіста Мортена Хенеуса "РівноДоступність.Жити гідно всупереч долі" розповіла історії 18 осіб - чоловіків, жінок і дітей зі Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті. Жити гідно тому, що -  людина, інвалідність  не може стати перешкодою.
РівноДоступність.Жити гідно всупереч долі on PhotoPeach
  Elena Inostranka , Людмила Чуях,Надежда Данькевич, Нина Печенкина та 6 інших осіб сподобалось у Фейсбук

Немає коментарів:

Дописати коментар