середа, 23 листопада 2016 р.

"Тричі мені являлася любов".

   "Ми мусимо навчитися чути себе українцями — не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіціальних кордонів. І се почуття не повинно у нас бути голою фразою, а мусить вести за собою практичні консеквенції. Ми повинні — всі без виїмка — поперед усього пізнати ту свою Україну, всю в її етнографічних межах, у її теперішнім культурнім стані, познайомитися з її природними засобами та громадськими болячками і засвоїти собі те знання твердо, до тої міри, щоб ми боліли кождим її частковим, локальним болем і радувалися кождим хоч і як дрібним та частковим її успіхом, а головно, щоб ми розуміли всі прояви її життя, щоб почували себе справді, практично частиною його.".
Іван ФРАНКО
   Долучаючись до святкувань річниці з Дня народження "Великого Каменяра", наша бібліотека запропонувала читачам, членам клубу спілкування "Контакт" та мешканцям ж/м Перемога завітати до літературної вітальні : "Тричі мені являлася любов". 
Любов пронизувала все життя Івана Франка, спонукаючи до літературного надхнення.
Книжкова виставка творів видатного письменника та поета "Його мова здається не словом, а сталлю", що була представлена гостям , красномовний тому свідок.
Картинки по запросу линеечки разделители

Немає коментарів:

Дописати коментар