середа, 27 липня 2016 р.

Літописна легенда "Іспит Віри"...
Хрещення Київської Русі – 
перша сходинка до духовності
Християнство — як і ряд інших сучасних світових релігій — є одним із напрямків духовного повороту в історії людства, здійснених Великими Учителями: Буддою в Індії, Лао- Цзи і Конфуцієм у Китаї, Зороастрою в Персії, грецькими філософами, іудейськими пророками, — в останнє тисячоліття перед народженням Ісуса — періоді, який сьогодні вчені називають осьовим часом Світової Історії. До осьового часу панували магічні релігії і Бога шукали поза людиною; після — прийшли релігії, які визнали людину особистістю, а Бога — Вищою Духовною Істотою.
На початку IV століття християнство отримало визнання в Римській державі. Потім до Христа прийшли варварські народи Західної Європи: 800 р. папа коронував Карла Великого, і була утворена Священна Римська імперія.
Хрестити Русь випало Володимирові — його синові і внукові Ольги. 988 року князь Володимир сам прийняв нову віру в Корсуні, затим хрестив Київ і оголосив християнство державною релігією.
Пропонуємо вам скористатися нагодою та безкоштовно поглибити знання з історії Хрещення Київської Русі, прочитавши книги з нашого фонду.
Запрошуємо до нас!

Веб-огляд. Вільно в Інеті.

Немає коментарів:

Дописати коментар