вівторок, 7 червня 2016 р.

Хлопці та дівчатка! Не розгублюйтеся під час небезпечної ситуації! Пам'ятайте правила безпечної поведінки!


Сьогодні із Шкільними  Офіцерами патрульної поліції  інспекторами Наталкою Очеретяною та Ганною Карпеченковою  зустрічалися учні 6 класу середньої школи №107 (літній табір).
Офіцери поліції розповідали та пояснювали  дуже важливі для школярів речі , наводили приклади надзвичайних ,небезпечних та трагічних ситуацій , які траплялись з дітьми, котрі не виконували правила безпеки життєдіяльності. 
Особлива увага була приділена питанням :«Дитина і незнайомець.Поведінка у ситуаціях,коли ти загубився,заблукав.10 головних правил безпеки для дітей!» .
Правила безпечної поведінки дитини на вулиці:
1. Якщо на вулиці хтось іде або біжить за тобою, а додому далеко, біжи до найближчого людного місця: до магазину, автобусної зупинки.
2.Якщо незнайомі дорослі намагаються відвести тебе силою. чини опір, кричи, гукай на допомогу: "Допоможіть! Мене веде незнайома людина!".
3.Не погоджуйся ні на які пропозиції незнайомих дорослих.
4.Нікуди не йди з незнайомими дорослими і не сідай з ними в машину.
5.Не запрошуй додому незнайомих хлопців, якщо вдома немає нікого з дорослих.
7.Не грай з настанням темряви.
8.Не називай адресу або номер квартири.
9.Ніколи не називай номер свого телефону.
10.Ніколи не розмовляй з незнайомцями .

Діти! Ми знаємо, що шлях до школи і зі школи додому повинен бути безпечним. Але багатьом з вас, долаючи цей шлях, треба переходити вулицю. Тому, щоб з вами не трапився нещасний випадок на дорозі, треба дотримуватись правил поведінки на вулиці.
1. Ніколи не переходь дорогу на червоне світло, навіть коли поблизу немає машин, краще переходити дорогу в спеціальних місцях для переходу - так безпечніше.
2. Обходь стороною виїзди з гаражів, автостоянок та інших подібних місць: автомобіль може виїхати заднім ходом і водій тебе не помітить.
3. Якщо тобі треба перейти дорогу, а в тому місці немає світлофора, то уважно подивись в обидві сторони, щоб впевнитись, що поблизу немає машин, а тільки потім переходь.
4.  Якщо тобі страшнувато переходити вулицю одному, попроси кого-небудь з дорослих тебе перевести, або навіть дочекайся, поки дорослий буде переходити дорогу, і йди разом з ним.
5. Будь особливо обережним при переході вулиці, коли в очі світить сонце, яскраве сонячне світло сліпить очі, і ти можеш не помітити машину, яка наближається. Якщо на тобі немає шапочки з козирком, закрийся від сонця рукою чи книжкою.
6. Не вискакуй на проїжджу частину з м’ячем чи іграшкою: ти ризикуєш не побачити машину і попасти під неї.
7. Якщо на перехресті чергує регулювальник, слухайся його вказівок.
8.  Не катайся на велосипеді по проїжджій частині вулиці - це дуже небезпечно.
Крім того, офіцери поліції моделювали надзвичайні ситуації та давали завдання школярам вирішити їх.
Відкривати двері вдома можна тільки добре знайомій людині.
- Не залишай ключ від квартири в "надійному місці"
- Не вішай ключ  на шнурку собі на шию
- Якщо ти втратив ключ - негайно сповісти про це батьків 
На багато різноманітних запитань видповідали офіцери поліції
Фото на пам'ять 
А яке обладнання в поліцейській машині?...
На згадку про зустріч  офіцери поліції Наталка Очеретяна та Ганна Карпеченкова подарували учням інформаційний буклет "Підліток і закон" з корисними номерами , які краще мати в телефонах та у власній пам'яті.
Хлопці та дівчатка! 
Не розгублюйтеся під час небезпечної ситуації!
   Пам'ятайте правила безпечної поведінки!

Немає коментарів:

Дописати коментар