пʼятниця, 28 липня 2017 р.

Криничне світло чистої душі.
До 70-річчя з дня народження Н.П.Нікуліної.
У 2017 році ініціатори проекту громадська організація "Дніпропетровська бібліотечна асоціація" проголосила тему "Улюблені поети Придніпров'я".
Дніпропетровська земля багата на справжніх талановитих поетів, але їх творчисть мало відома нашим сучасникам . Тому наша бібліотека підтримує цей проект і присвячує поетичний вечір - спогад  дніпропетровській поетесі - яскравій постаті в українській поезії - Наталці Нікуліній.
7 липня цього року виповнилося б 70 років від дня народження письменниці, поетеси, журналістки, культуролога, перекладача, кандидата філологічних наук, члена Національної спілки письменників України і Регіональної спілки письменників Придніпров'я Наталії Петрівни Нікуліній.
Про складну біографію та непростий життєвий шлях талановитої жінки розповіли провідний бібліотекар Литвинива Олена та бібліотекар Воробйова Людмила.
Летіти хочеться - не йти! -
в казкові зоряні світи,
Чудесні далі відкривати,
Нове у пісні одшукати
І житті нове знайти.
Наталку Нікуліну навряд чи можна було запідозрити в декларативності, так само як і те, що цей вірш писався як програмний. Просто зародилися слова десь на донечку душі, зірвалися з вуст, вмережили аркуш... Та й зажили собі... Вже й авторки давно немає серед сущих, а вони - живуть! А, значить, живе й поетеса...
На поетичний вечір - спогад  ми запросили читачів бібліотеки та  членів клубу спілкування "Контакт". Лунали вірші Наталки Нікуліної , які декламували член спілки письменників Придніпров'я Іван Макаров, автор віршів та гуморесок Олексій Маланчук, наша постійна та дуже активна читачка Віра Писаренко, а задушевні та ліричні пісні та мелодії подарував бард, автор та виконавець пісень Олег Мелещук.

Немає коментарів:

Дописати коментар