пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Безпека життєдіяльності
 Азбука безпеки.
 Напередодні шкільних канікул, учні  7 класів середньої школи № 35  зустрілись з інспекторами патрульної поліції Наталкою Очеретяною та Даниїлом  Девушкіним, інспекторами Державної служби надзвичайних ситуацій  
 Евгенією Дудкою та Сергієм Старостенко.
 Головна тема  розмови  - привернути увагу до безпеки життєдіяльності та попередити і  вберегти від біди.

 Ще раз нагадати  про необхідність   виконання правил  поведінки на дорогах , пішохідних переходах,  перехрестях .У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора. Забороняється виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе, раптово виходити , вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід, рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
 Якщо ви вирішили вирушити  на прогулянку на велосипеді, то він повинен бути обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду – білого кольору, по боках – оранжевого, ззаду – червоного. Забороняється зупинятися на трамвайних коліях, естакадах, мостах, шляхопроводах.У вечірні часи використовувати яскраво забарвлений одяг і стежити за тим, щоб світловідбивачі деталі були чистими.
 Поліцейські розповили  про невтішну статистику  нещасних  випадків ,  які трапились з-за порушення підлітками правил дорожнього  руху.

 Небезпеки зустрічаються на  кожному кроці. Це безсумнівний факт, у який чомусь ніхто не хоче вірити. Виховувати безпечний образ  мислення необхідно починати в школі.
 Побутова електротехніка дуже зручна, але може завдати багато клопотів, якщо не дотримувати безпеки при її установці і роботі: не беріться за праску мокрими руками і не прасуйте, стоячи на підлозі босоніж, тому що у випадку електричного ураження, це полегшить прохід струму через тіло в землю,не включайте більш одного штепселя в розетку, не тримайте  включені побутові електроприлади у ванні.  
 Пожежа - це неконтрольоване горіння поза спеціальним  вогнищем. Що розповсюджується у часі і просторі. Якщо виникла пожежа, відлік часу йде на секунди, тому необхідно  заздалегідь  знати, де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.. Якщо пожежа застала вас у приміщенні : не сідайте в ліжку, а скотіться прямо на підлогу, повзіть підлогою під хмарою диум до дверей вашого приміщення, але не відкривайте їх відразу,якщо ви не в змозі відкрити вікно – розбійне віконне скло твердим предметом  та зверніть увагу людей . які  можуть викликати пожежну команду, під час пожежі заборонено користуватися ліфтом.

Почуття безтурботності під час вихідних , святкових днів чи відпуски спонукає поводитися не так , як звичайно. Якщо ви вирішили відпочити на природі , у лісі – треба обов’язково  запам’ятовувати орієнтири під час руху щоб не заблукати, вибрати місце для вогнища та обладнати його , та ніколи не залишати вогнище без нагляду . Незагашене вогнище може  бути причиною лісової пожежі.
Якщо ви знайшли незнайомий предмет, пакунок чи прилад – ніколи не торкайтесь його, це дуже небезпечно. Треба негайно  дзвонити  - 101. 
А наприкінці - багато запитань, ігри,  
змаганняя, чудовий настрій!
Дякуємо за зустріч!
6 Veca Okiljevic, Анна Сікун та 4 інші  особи сподобалось у Фейсбук

Немає коментарів:

Дописати коментар