пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Слава Україні! Навіки слава!
22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Утвердження єдності народу у соборній державі, чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні завжди було і є чудом оновлення.
Наша бібліотека пропонує вашій увазі книги з історії України де можна знайти матеріал за тематикою.

У нашому рідному місті буде урочисто відкрито хрест на честь Дня Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в 1919 році.
 "Мені дали завдання зробити хрест, присвячений подіям 1919 року. Я вирішив, що це повинен бути архаїчний хрест, оскільки дата така – без двох років сторіччя. Робота велася з літа по сьогоднішній день. Були, звісно, і труднощі – як завжди при такій роботі. Але коли все вже закінчене й установлене, бачиш, наскільки гармонійно пам’ятник вписується, – усе забувається", – поділився автор пам'ятника скульптор і член Національної спілки художників України, заслужений художник України Гранік Хачатрян.
Місце для монумента теж символічне. Поруч – поховання 14-х козаків Армії УНР, загиблих у боротьбі з більшовиками, говорить активіст Юрій Фоменко.
"14 героїв полку Січових стрільців – Вільних козаків, сформованого з наддніпрянців і галичан. Вони майже сто років тому боролися й віддали своє життя за нашу Соборну Українську державу", – пояснив Фоменко.

 Бажаємо Україні й українському народу з нагоди Дня Соборності 
єдності, згоди, миру.
веб-журнал вільно в інеті 

Немає коментарів:

Дописати коментар