четвер, 3 квітня 2014 р.

Моделюємо успіх !
"Бібліотека як полігон для реалізації інноваційних бібліотечних проектів": професійні слухання були проведені організаційно-методичним відділом Дніпропетровської ЦБС для дорослих для працівників бібліотек-філіалів , які брали участь у школі професійної майстерності "Вектор успіху".


   Про проектну діяльність, як важливу складову ефективності розвитку Центральної міської бібліотеки, розповіла заступник директора ЦБС Шелест Н.А. Завідуюча ОМВ ЦМБ Ваганова Н.В. зупинилась на такому важливому питанні, як програмно-проектний розвиток бібліотеки, як інструмент модернізації і фактор успіху. Презентацію Центру слов'янської культури та писемності провела завідуюча відділу документів іноземними мовами Степанюк О.
   Особливою подією в бібліотеці - філіалі №24 була реалізація проекту фестивалю творчості дітей з обмеженнями у життєдіяльності "Відкрий себе для світу". Про найкращий проект 2013 року розповіла завідуюча бібліотекою Ковальова Т.І.
  Після невеличкої перерви на каву, розпочався  ярмарок творчих проектів. Проекти захищали більше п'ятнадцяти  учасників школи професійної майстерності "Вектор успіху". Це були різноманітні, неординарні, цікаві,традиційні  та інноваційні проекти.      Свій проект "Подивись не очима, а серцем !": матеріальна підтримка талановитих дітей з обмеженнями у життєдіяльності(мультимедійна демонстрація) захищала провідний бібліотекар бібліотеки - філіалу № 24 Литвинова Олена. Дуже приємно, що при підведенні підсумків її проект зайняв  почесне третє місце. Поздоровляємо Олену, бажаємо нових творчих успіхів.
  Дякуємо колективу ОМВ  ЦМБ, завідуючій відділу Вагановій Н.В. за організацію та проведення заходів, необхідних для підвищення професійного та кваліфікованого рівня працівників бібліотек-філіалів ЦБС.
Користувачам Наталя Шелест , Земляний Артем та Бібліотека Імені Миколи Реріха це подобаєтьсята у Фейсбуці. 

Немає коментарів:

Дописати коментар